NIP

Erkende supervisoren Arbeid- en Gezondheidspsycholoog NIP

Eén van de eisen om je te laten registreren als Arbeid- en Gezondheidspsycholoog NIP is het volgen van supervisie. Hieronder vind je een overzicht met erkende supervisoren die je kunnen begeleiden.

Regio Noord-Holland

Mw. drs. Elsa Amsing
NIP nr. 58339, Amsterdam. Tel: 06-24760433, e.amsing@chello.nl

Mw. drs. Yvonne Knape
NIP nr. 95618, Amsterdam. Tel: 020-6812170, ywknape@euronet.nl, www.coachingtraining.nl

Dhr. drs. Jaap van den Broek
NIP nr. 1843, Amsterdam. Tel: 020-6760676, jaapvdb@dds.nl

Mw. dr. Karin de Bruin
NIP nr. 22537, Amsterdam. Tel: 06-42485149, sportpsycholoog@hotmail.com, www.karindebruin.nl

Dhr. drs. Oscar Breetveld
NIP nr. 1791, Heemstede. Tel: 023-5298770, bboa@hetnet.nl

 

Regio Den Haag

Mw. drs. Saskia de Bel
NIP nr. 10349, Den Haag. Tel: 070-8873337, saskia@debel.co

 

Regio Gelderland                            

Mw. drs. Ilse Zwanenburg
NIP nr. 19162, Doorwerth. Tel: 0317-310767, ilse@praktijkzwanenburg.nl

Mw. drs. Els Borgesius-Hoogeveen
NIP nr. 58085, Wageningen. Tel: 06-51892963, elsborgesius@solcon.nl

 

Regio Limburg

Mw. drs. Jenny Biemans
NIP nr. 9950, Maastricht. info@herberg.biz / jenny@herberg.biz

Mw. drs. Miriam van Elburg
NIP nr. 20084, Heerlen. Tel: 06-11271579, miriam@ideadd.nu, www.ideadd.nu

 

Regio Noord-Brabant

Mw. drs. Elsbeth Kuysters
NIP nr. 1708, Oosterhout. Tel: 0162-453126, info@amoncoaching.nl

Mw. dr. Marieke den Ouden
NIP nr. 8718, Sint Michielsgestel / Den Bosch / Utrecht. Tel: 073-5516679, info@denoudenconsult.nl

Mw. drs. Willian Pijnenborg
NIP nr. 13918, Haaren. Tel: 06-12839722, info@praktijkpit.nl, www.praktijkpit.nl

 

Regio Utrecht

Dhr. mr. drs. Rinie Ariëns
NIP nr. 131933, Utrecht. r.ariens@ltp.nl

Dhr. drs. Fred Engel
NIP nr. 11379, Utrecht. fengel@xs4all.nl

Mw. drs. Ellen Huijsmans
NIP nr. 3582, Utrecht. Tel: 06-16050206, ellen.huijsmans@inmotie.nl

Dhr. dr. David Rebergen
NIP nr. 133065, Utrecht. Tel: 06-16690457, david.rebergen@sharedambition.com

Mw. drs. Cyrilla Dimitroff
NIP nr. 28730, Bilthoven. Tel: 06-16468717, cd@dimitroff.nl, www.dimitroff.nl

Dhr. drs. Kees Pijls
NIP nr. 19739, Culemborg. Tel: 06-55778584, ch.pijls@ziggo.nl

Mw. drs. Yvonne Stomphorst
NIP nr. 203776, Hilversum. Tel: 06-50999249, yvonne.stomphorst@sharedambition.com

Mw. drs. Leoni Zijderveld
NIP nr. 9920, Tienhoven. Tel: 0346-265651, leoni@dimens.nl

Mw. drs. Patricia van Casteren
NIP nr. 10933, Utrecht / Eindhoven. Tel: 030-2522792, p.vancasteren@ascender.nl