NIP

Erkende supervisoren Arbeid- en Organisatiepsycholoog NIP

Eén van de eisen om je te laten registreren als Arbeid- en Organisatiepsycholoog NIP is het volgen van supervisie. Hieronder vind je een overzicht met erkende supervisoren die je kunnen begeleiden.

Regio Amsterdam / Haarlem

Mw. drs. Elsa Amsing
NIP nr. 58339, Amsterdam. Tel: 06-24760433, e.amsing@chello.nl

Mw. drs. Yvonne Knape
NIP nr. 95618, Amsterdam. Tel: 020-6812170, ywknape@euronet.nl, www.coachingtraining.nl

Dhr. drs. Hanno Meyer
NIP nr. 00013272, Haarlem. info@hannomeyer.nl, www.hannomeyer.nl

Mw. dr. Karin de Bruin
NIP nr. 22537, Amsterdam. Tel. 06-42485149, sportpsycholoog@hotmail.com, www.karindebruin.nl

Mw. drs. Chantal Driessen, MSc
NIP nr. 137357, Bergen. Tel. 06-55330660, chantal@dtertio.nl

Mw. drs. Christa Logman
NIP nr. 17322, Kudelstaart. christalogman@gmail.com

 

Regio Gelderland

Dhr. drs. Ed van Sluijs
NIP nr. 8820, Huissen. edvansluijs@edasco.nl, www.edasco.nl

Mw. drs. Els Borgesius-Hoogeveen
NIP nr. 58085, Wageningen. Tel: 06-51892963, elsborgesius@solcon.nl

Dhr. Paul van der Spek
NIP nr. 008269, Arnhem/Venlo. Tel: 06-53133597, paul@invent-personeel.nl

 

Regio Den Haag / Rotterdam / Leiden

Mw. drs. Jacqueline van Gent
NIP nr. 8489, Den Haag. info@kuhlemeier.nlta.denhaag@gmail.com, www.kuhlemeier.nl / www.ta-denhaag.nl

Mw. drs. Selma Roenhorst
NIP nr. 20277, Rotterdam. selma@roenhorst.nl, www.psycholoog-selmaroenhorst.nl

Mw. drs. Liesbeth Dirksen – de Tombe
NIP nr. 16572, Maassluis. liesbeth.dirksen@gmail.com

Mw. drs. Mariska Verduijn
NIP nr. 16831, Alpen a/d Rijn. Tel: 06-20727926, mariska.verduijn@verduijncoaching.nl

 

Regio Drenthe

Dhr. drs. Godfried Westen
NIP nr. 2101, Bovensmilde. info@schoolvoorpsychologie.nl

 

Regio Groningen

Mw. dr. José Heesink
NIP nr. 11946, Groningen. j.a.m.heesink@rug.nl

 

Regio Limburg

Dhr. Paul van der Spek
NIP nr. 008269, Venlo/Arnhem. Tel: 06-53133597, paul@invent-personeel.nl

Mw. Prof. dr. Lilian Lechner
Heerlen. lilian.lechner@ou.nl

Mw. drs. Miriam van Elburg
NIP nr. 20084, Heerlen. Tel: 06-11271579, miriam@ideadd.nu, www.ideadd.nu

 

Regio Noord-Brabant

Mw. dr. Marieke den Ouden
NIP nr. 8718, Sint-Michielsgestel / Den Bosch / Utrecht. Tel: 073-5516679, info@denoudenconsult.nl

Mw. drs. Carla Schellings
NIP nr. 18606, Breda. Tel: 06-28770725, info@carlaschellings.nl, www.carlaschellings.nl

Mw. Karin Oey, MSc
NIP nr. 215039, Vught. Tel: 06-38949274, karin@coachbase.nl, www.coachbase.nl

Mw. drs. Mirjam Engelkes – Broeks
NIP nr. 4862, Den Bosch/Vlijmen. mirjam@mentalfitnederland.nl, www.mentalfitnederland.nl

 

Regio Utrecht

Dhr. mr. drs. Rinie Ariëns
NIP nr. 131933, Utrecht, r.ariens@ltp.nl

Dhr. drs. Fred Engel
NIP nr. 11379, Utrecht. fengel@xs4all.nl

Mw. drs. Cyrilla Dimitroff
NIP nr. 28730, Bilthoven. Tel. 06-16468717, cd@dimitroff.nl, www.dimitroff.nl

Dhr. drs. Bas van Ommeren
NIP nr. 5240, Doorn. Tel. 06-30375771, bas.vanommeren@ubiquist.nl, www.ubiquist.nl

Mw. dr. Marieke den Ouden
NIP nr. 8718, Utrecht / Den Bosch / Sint-Michelsgestel. Tel: 073-5516679, info@denoudenconsult.nl

Mw. drs. Yvonne Stomphorst
NIP nr. 203776, Hilversum. Tel: 06-50999249, yvonne.stomphorst@sharedambition.com

Mw. drs. Patricia van Casteren
NIP nr. 10933, Utrecht / Eindhoven. Tel: 030-2522792, p.vancasteren@ascender.nl